Big Snow Jam bonusy pre skupiny

Vieš, ako si lepšie užiť Alpy ako v partii kamarátov? Nie? Čo tak užiť si Alpy v partii kamarátov úplne zadarmo! Žiadna iná cestovná kancelária neponúka lepšie zľavy na zájazdy pre skupiny. Tak daj dokopy Tvoju partiu a uži si zimné Alpy zadarmo alebo s veľkou zľavou!

Zájazd pre skupinu, ako to funguje?

Najskôr si vyber jeden z našich festivalových zájazdov v zimnej sezóne 2012/2013 a potom pošli info o akcii kamarátom. Môžeš využiť email, facebook, alebo napríklad tichú poštu. Podstatný je, že dáš dokopy Tvoju partiu a pošleš skupinovú prihlášku. Čím väčšia skupina, tým väčšia zľava. Vezmi partiu kamarátov a užite si tento rok Alpy naplno a s veľkou skupinovú zľavou!

Získaj bonus 5000Kč pre Tvoju partiu

Ak dáš dokopy väčšiu partiu, získaš zľavu nielen pre seba, ale aj pre každého člena skupiny. Pozri sa na tabuľku s prehľadom zliav. Skupinové zľavy nie je možné kombinovať so žiadnym iným cenovým zvýhodnením ani zľavovým kupónom. Skupinové zľavy pre individuálnu dopravu riešime individuálne. Pošli kľudne dotaz

Ideš Ty a ...
8-10 priateľov
11-19 priateľov
20+ priateľov
vedúci skupiny
1000Kč zľava
5000Kč zľava
100% zľava
člen skupiny
-
-
200Kč zľava

Skupinová prihláška

Prihlášku nám pošli emailom na groups@bigsnowjam.sk, nezabudni na názov zájazdu a termín. Je dobré skupinovú prihlášku poslať v tabuľkovom formáte.

 • Aké údaje má skupinová prihláška obsahovať?
  Skupinovú prihlášku prosím pošli vo formát tabuľky v Excelu alebo Google Spreadsheet. Do jednotlivých stĺpcov tabuľky napíš: Meno a priezvisko, email, telefón, dátum narodenia, adresu a miesto odchodu.
 • Kedy je potrebné prihlášku poslať?
  Skupinovú prihlášku je dobré poslať dva mesiace pred odchodom. Aby sme vám mohli ponúknuť tisícové zľavy, musíme mať prihlášku včas, to znamená najneskôr 45 dní pred odchodom.
 • Ako je to s platbou za zájazd?
  Zálohu za celú skupinu platí vedúci skupiny, obvykle do týždňa od odoslania skupinové prihlášky na zájazd. Doplatky je potom možné riešiť podľa vašich individuálnych preferencií.
 • Budeme bývať a cestovať spolu?
  Zmysel skupinové prihlášky je, okrem finančných zvýhodnenie pre skupinu, aj v tom, že vieme kto ide s kým. Takže ak pošlete skupinovú prihlášku budete mať apartmány hneď vedľa seba a z rovnakého mesta pôjdete rovnakým autobusom.
Časté otázky a odpovede
 • Chcem dať dokopy skupinu, kde mám začať?
  Tvoju skupinu môžeš zvolať rovnako treba prostredníctvom emailu a spoločenských sietí. Priateľov môžeš na zájazd pozvať pomocou Facebooku. Na stránke každého zájazdu nájdeš tlačidlo "Poslať", klikni tam a pošli tip na akciu kamarátom. Je to rýchle a odozva bude dobrá, uvidíš.
 • Je nás len šesť, ale chceme ísť spolu v buse a chceme bývať na jednom apartmáne, ako vám to dáme vedieť?
  V prihlasovacom formulári je voľné pole pre poznámky. Napíšte nám tam krátky odkaz, napríklad meno vedúceho skupinky alebo názov teamu :-)
 • Môžu sa skupinové zľavy kombinovať s kupónmi alebo inými zľavami?
  Naše zľavy pre skupiny už sú tak vysoké, že ich nemožno kombinovať z žiadnym iným typom cenového zvýhodnenia.