HomeSki areály ⇒ Super Dévoluy

Skiareál Superdévoluy

Potrebuješ viac informácií o ski areálu Super Dévoluy vo francúzskych Alpách? Na tejto stránke nechýba webkamera, recenzia skiareálu, mapa zjazdoviek a predpoveď počasia. Je tu taktiež info o lyžovaní a našich zájazdoch v zime 2013/2014.

100km zjazdoviek
  • 16km čiernych
  • 43km červených
  • 41km modrých
Big Snow Jam v Super Dévoluy
  • Valentine @ Superdévoluy (Termnín1: 1.2-8.2. 2014 a Termín2: 7.2.-16.2.2014) wellness, workshopy a sport v dvoch atraktívnej termínoch v februári 2014. Cena 7790 Kč vrátane skiapsu a dopravy.

Snowpark Superdévoluy

Jibber si v Devoluy prídu na svoje na dvoch hektároch "Mushroom parku" s dostatkom skokov pre začiatočníkov a pokročilých a piatich raily. Príjemný je nafukovací big air bag, ktorý Ti zmierni bolesť z dopadu pri tréningu nových trikov. Ak freestyle zóna nie je uplně pre Teba, môžeš si zmerať sily s kamarátmi na závodnej crossovej dráhe. Snow park v nadmorskej výške 2000 metrov, helma je v parku povinná.

Ubytovanie a zázemie

  • Apartmány Výhodou ubytovanie v SuperDévoluy je dostupnosť wellness aktivít v obyčajných 3* rezidenciách. Po dni plnom jazdenia a noci plnej párty je možnosť relaxovať v bazéne na nezaplatenie. Apartmány v 2* - 3* kategórii nie sú práve najpriestrannejšie, na druhú stranu sú pekne vybavené a väčšina má umývačku a veľký balkón.
  • Šport Superdevoluy má najlepšiu a najmodernejšiu multifunkčnú športovú halu široko ďaleko. V južných francúzskych Alpách nie je v takejto nadmorskej výške porovnateľné zariadenie s lezeckou stenou, posilňovňou, saunou a ihriskom na halové športy.
  • Bary a kluby V Super Dévoluy zakalíš o poznánáí lepšie ako v susednom La Joue du Loup. Najvyhlásenejšej je La Fournaise a diskokluby Le Chalet. Nečakaj ale Ibizu alebo Ayia Napa.
  • Obchody, požičovne, lyžiarske školy V stredisku je dostatok obchodov s potravinami i športovými potrebami. Ceny sú športového vybavenia sú prekvapivo priaznivé. Z lyžiarskych škôl stojí za zmienku francúzska lyžiarska škola ESF, aj keď cenovo lepšie Ťa určite vyjdú Big Snow Jam workshopy :-)

Počasie

Južné Francúzsko je dobre známa vysokým počtom slnečných dní v roku a to platí aj pre oblasť Južných Álp. Risoul a Vars uvádza 300 slnečných dní v roku.

Aké sú Tvoje dojmy?

Poznáš dobre francúzskej Alpy a ešte stredisko SuperDévoluy? Zdieľaj s ostatnými Tvoje zážitky a tipy.