Poď sa do Álp baviť na originálny zájazdy Big Snow Jam!

Baví Ťa lyžovanie a snowboarding, ale chceš na horách viac zábavy? Potom si tu správne! BigSnowJam sú originálne zájazdy do Álp pre ľudí, ktorí si chcú Alpy naozaj užiť.

Francúzske Alpy, koncerty a párty

Je nám jasné, že Ťa zaujíma, na čo všetko sa môžeš tešiť. Spoľahni sa, že toho bude veľa a všetko veľmi fresh. Nevyklopíme všetko vopred, nech si to naživo užiješ naplno. Nahodíme ale vychytávky z vlaňajška, ku ktorým máme autentický fotky a top ohlasy.

Baví Ťa nočný život a chceš sa zoznámiť?

OK! Poď na najväčšia česká a slovenská ridefestival Big Snow Jam Original 2014 do francúzskeho alpského strediska Les Orres. Tento rok nás čaká 4. ročník, takže bude párty na snehu ako lusk.

Láka Ťa wellness a trochu romantiky?

Chceš si po lyžovaní oddýchnuť v bazéne alebo v saune? Máš zmysel pre romantiku a oceníš malebné výhľady na štíty trojtisícoviek. Najlepšia voľba bude BigSnowJam valentine v Superdevoluy.

Baví Ťa lyžovanie a snowboarding?

V kľude môžeš ísť na ktorýkoľvek tohtoročné Big Snow Jam. Všetky naše apartmány sú hneď na svahu takže môžeš jazdiť od rána až do večera. Vo skibusu ani vo fronte na vlek nestratíš ani minútu. V cene všetkých našich zájazdov je 6-dňový skipas a všetky strediská majú aspoň 100km zjazdoviek.

Stále sa nemôžeš rozhodnúť?

Ak Tí predchádzajúce odseky nepomohli s výberom nevešaj hlavu na klinec :-) Môžeš si prečítať recenzie z minuloročnej sezóny alebo skontrolovať webkamery. Samozrejme môžeš taky poslať konkrétny dotaz, radi odpovieme.

Časté otázky a odpovede
  • Je program aktivít povinný?Nie je, môžeš si vybrať len tie, ktoré Ťa bavia.
  • Má každý tohtoročný Big Snow Jam iný program? Áno, každý náš zájazd je jedinečný.
  • Môžem ísť úplne sólo? Áno, príležitostí na zoznámenie bude veľa na svahu aj v klube.
  • Sme veľká skupina, je to problém? Nie, naopak ešte získate bonusy pre skupiny